Temiz Sargı Sarma Sarma Dağıtıcı

Temiz Sargı Sarma Sarma Dağıtıcı

Shenzhen Chengxing Ambalaj ve Malzeme Co, Ltd en iyi pvc sarılmak film üreticilerinden biridir, fabrikamızdan ucuz pvc sarılmak film almak için hoş geldiniz. Hızlı Ayrıntılar Malzeme: LLDPE Türü: Streç Film Kullanımı: Ambalaj Filmi Özellik: Nem Geçirmez Sertlik: Yumuşak İşleme Türü: Döküm ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Özellik:

Mikrodalga fırınlarda ve buzdolaplarında kullanılabilir: Sargı sarısı aşırı sıcaklıklarda erimez veya kopmaz. PE'ye sarılı dondurulmuş gıdalar hemen bir mikrodalga fırında eritilebilir veya tekrar ısıtılabilir.

Kullanımı kolay: PE sargı bezi tutucusu, plakalar, cam veya seramik ürünler de dahil olmak üzere her türlü yüzeyi sızdırmaz hale getirir. Filmin kütle esnekliğinden dolayı, herhangi bir gıda kabını germek ve mühürlemek kolaydır.

Taze ürünleri nemlendirin: PE sargı sargısı, dehidrasyonu önlemek için meyve ve sebzelerin solunmasını yavaşlatmak için doğru gaz ve su buharı geçirgenliğine sahiptir.

Tazeliğini koruyun ve taze yiyeceklerin tadını koruyun: PE CLING WRAP, taze yiyeceklerin raf ömrünü uzatan ikinci bir cilt bariyeri tabakası gibidir. Taze bir tadı ve rengi korurken gıdadaki nemi tutar.

Geliştirilmiş ekran: PE sargı sargısı filmlerinde yüksek şeffaflık ve parlak bir görünüm sergiler. Bu, yiyeceklerin görsel sunumunu geliştirmeye yardımcı olur. M paketleme, gıdaların daha taze görünmesini sağlar ve en iyi görünen ürünleri sağlar.

Hijyen: Yiyecek kokularını ve bakterileri önlemek için steril ve hijyenik bir bariyer sağlar. Mikrodalga veya buzdolabının dökülmediğinden ve gıda maddelerinin temizlikten korunmadığından emin olun.

Bir çift:LLDPE temizleyin streç Film sarma Sonraki:LLDPE Shrink Wrap sağlamak A güvenli BOPP korumak mallar için

Sorgulama