PE sarılmak şal satıcı

PE sarılmak şal satıcı

Shenzhen Chengxing ambalaj ve Malzeme Co., Ltd Şti en iyi PE sarılmak film üreticilerinden biridir, ucuz PE sarılmak film bizim fabrikadan almak için bekliyoruz. Hızlı Ayrıntılar malzeme: PE türü: Streç Film kullanımı: sarılmak Film özelliği: nem geçirmez sertlik: yumuşak işleme türü: saydamlık döküm:...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Kılavuzu:

Koruyucu PE film gıda kapları, kapsayıcılar ve ambalaj için sıhhi standartlarını karşılamaktadır.

Malzeme özellikleri:

1. sıhhi Emanet: koruyucu PE film Ulusal Gıda hijyen standartlarına uygun ve çeşitli gıda ambalajlama için uygundur.

2. parlak ve şeffaf: şeffaflık ve parlak taze tutma PE film iyidir ve ürün değeri artırıldı.

3. buğu önleyici özelliği: nem içeren gıda sıradan filmde paketlenmiş ve yüzey su damlacıkları aktarmak kolaydır, sisli, hâsıl içinde yoksul şeffaflık ve bozulabilen gıda olmasıdır. Taze PE film anti sisleme etkisini iyi ve su damlacıkları otomatik olarak dağınık. Paket iyi şeffaflık ile tutmak ve tazelik yiyecek sağlamak.

4. soğuk direnç: taze tutma PE film mükemmel soğuk direnç ve ne zaman bile düşük sıcaklıkta buzdolabında iyi yumuşaklık koruyabilirsiniz.

5. Ambalaj uygunluğu: taze tutma PE film iyi yumuşaklık ve uygun yapışma olduğundan, bu tamamen pakete kullanımdan sonra eklenebilir.


Ürün kullanımı

1. ev taze tutma PE film: soğutucu, dondurucu ve diğer ambalaj gibi ev gıda başta olmak üzere.

2. koruyucu film PE ambalaj gıda için: ağırlıklı olarak sebze, meyve, et, deniz ürünleri ve diğer gıdalar paketleme için.

Bir çift:Mini Streç Film Sonraki:Ambalaj için Siyah Streç Film

Sorgulama