Yüksek kaliteli sarılmak şal satıcı

Yüksek kaliteli sarılmak şal satıcı

Shenzhen Chengxing Ambalaj ve Malzeme Co, Ltd en iyi pvc sarılmak film üreticilerinden biridir, fabrikamızdan ucuz pvc sarılmak film almak için hoş geldiniz. Hızlı Ayrıntılar Malzeme: LLDPE Türü: Streç Film Kullanımı: Ambalaj Filmi Özellik: Nem Geçirmez Sertlik: Yumuşak İşleme Türü: Döküm ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Adı : Streç film

Marka: Chenxing

Malzeme: PE / PVC

Şartname: 300mm * 10mic * 0.083kg * 0.1kg

Uzunluk: 30M

GW: 0.183kg

NW: 0.083kg


Açıklama

Mikrodalga fırınlarda ve buzdolaplarında kullanılabilir: Aşırı sıcaklıklarda erimez veya kopmaz. Sarılı dondurulmuş gıda hemen bir mikrodalga fırında çözülebilir veya tekrar ısıtılabilir.

Kullanımı ve kullanımı kolaydır: plakalar, cam veya seramik ürünler dahil olmak üzere her türlü yüzeyi kapatın. Filmin kütle esnekliğinden dolayı, herhangi bir gıda kabını germek ve mühürlemek kolaydır.

Taze tutma ürünleri nemlendirme: Paket, meyve ve sebzelerin susuz kalmasını önlemek için nefes almasını yavaşlatan uygun bir gaz ve su buharı geçirgenliğine sahiptir.

Taze tutun, taze yiyeceklerin tadını alın ve taze yiyeceklerin raf ömrünü uzatmak için ikinci bir cilt bariyer tabakası olarak hareket edin. Taze tadı ve rengi koruyarak nemi gıda içinde tutun.

Gelişmiş render: yüksek şeffaflık ve parlak bir görünüm sergiler. Bu, gıdanın daha taze görünmesini sağlayan ve en iyi görünen ürünleri sağlayan gıdaların görsel sunumunu geliştirmeye yardımcı olur.

Uygun maliyetli: Gelişmiş üretim teknolojisi ve dünyanın dört bir yanından gelen yüksek kaliteli hammaddeleri kullanarak, diğer önde gelen üreticilerle karşılaştırıldığında son derece düşük maliyetli, ince ve dayanıklı bir filmdir.

Bir çift:PP ambalaj kemer Sonraki:Çift taraflı bant

Sorgulama