Streç Sarma Filmi Nasıl Yapılır

- Apr 30, 2019-

Streç sarma filmi , mekanik gerdirme tertibatının yol açtığı deformasyon stresi veya filmin sıkıca sarılması ve taşınması ve depolanması için filmin oda sıcaklığında manuel olarak gerilmesi nedeniyle dünyada çok popüler olan bir çeşit paketleme yöntemidir.

İthal reçine ve gelişmiş akış difraktif film ekstrüzyon üretim süreci benimseyin.

İyi gerilme özellikleri, yırtılma direnci, güçlü penetrasyon direnci, yüksek şeffaflık, iyi kendi viskozitesi ve yüksek geri çekilme oranı, kompakt ambalaj, gevşek vb. Özelliklere sahiptir.

Kimyasal hammaddelerde, kimyasal gübrelerde, gıda, mekanik ve elektrik ürünlerinde, hafif tekstil ürünlerinde ve diğer tekli veya paletli ambalajlarda ve diğer bağlayıcı ambalajlarda yaygın olarak kullanılabilir.

PE sarma filmi, yüksek çekme mukavemeti, yüksek uzama, iyi kendi viskozitesi, yüksek şeffaflık ve benzeri olan endüstriyel film ürünlerinin bir türüdür.

Manuel sargı filmi için, makine sargı filmi için de kullanılabilir, her türlü malın merkezileştirilmiş ambalajında yaygın olarak kullanılabilir.

PE sarma filmi esas olarak, farklı şekillerde poliolefin reçineden karıştırılmış ve ekstrüde edilmiş, delinme direnci, süper mukavemet ve yüksek performans ile yapılır, destek plakası üzerinde istiflenen ürünlerin sarılması ve paketlenmesi, böylece ambalajın daha sağlam ve temiz olması ve daha güçlü bir su geçirmez etkisi.

Dış ticarette, kağıt yapımında, donanım, plastik kimya endüstrisi, yapı malzemeleri, gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

PE kesme ve sarma filmi : alt tabaka olarak yüksek kaliteli LLDPE'den imal edilmiştir, ayrıca yüksek kaliteli yapışkanlaştırıcı, ısıtılmış, kalıptan çekilmiş, kalıplanmış ve daha sonra soğutma silindiri ile soğutulmuştur.

Faydalı model, güçlü tokluk, yüksek elastikiyet, yırtılma direnci, yüksek viskozite, ince kalınlık, soğuk direnç, ısı direnci, basınç direnci, toz önleme, su geçirmez, tek taraflı yapışma ve çift taraflı yapışma vb. Avantajlara sahiptir. Kullanılan malzeme, işçilik ve zamandan tasarruf edebilir,

Yaygın kağıt yapımı, lojistik, kimya endüstrisi, plastik hammadde, inşaat malzemeleri, gıda, cam vb.

.

Bir çift:Kauçuk Bant Kullanmanın Avantajları ve Operasyonel Gereklilikleri Sonraki:Piyasadaki 2019 yeni ürün