Rekabetçi fiyat streç film

Rekabetçi fiyat streç film

Palet Streç Film Shenzhen Chengxing Ambalaj ve Malzeme Co, Ltd en iyi manuel streç film üreticilerinden biridir, fabrikamızdan ucuz manuel streç film ithal hoş geldiniz. Hızlı Ayrıntılar Malzeme: LLDPE,% 100 bakire hammadde Türü: Wrap Film Kullanımı: Ambalaj Filmi Özellik: ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Açıklama

Streç film, bir tür süper gerdirme kuvveti ve filmin geri çekilme özelliğidir ve ürün, kompakt ve sabit bir şekilde bir birime birleştirilir. Streç film, saçılmış küçük parçaların bir bütün haline gelmesini sağlayabilir, böylece ürün kötü bir durumda bile. Çevrede hasar görmeyecek yeni ambalaj malzemeleri.

Streç film 4 temel özellikleri:

1. Gerilmiş film mükemmel kendiliğinden yapışan özelliklere sahiptir;

2. Streç film iyi esnekliğe ve gerilebilirliğe sahiptir;

3. gerilmiş film yüksek darbe dayanımı ve delinme mukavemetine sahiptir;

4. Gerilmiş filmde küçülen bir hafıza fonksiyonu vardır.


Uygulama

Streç film genellikle lojistik, nakliye, alkol, teneke, ilaç ambalaj ve diğer ürünler gibi küçük malların taşınmasında genellikle kullanılır.

Elektronik parçalar, inşaat malzemeleri, kauçuk, düşük tuğla, fayans, vida, duvar kağıdı, deri, fiberglas, dokunmamış kumaş, kağıt rulosu, tel, tel, hortum, çeşitli parçalar, mobilya, aletler ve ekipmanların ambalajlanması için streç film.


Avantajları

Yüksek esnekliğe sahiptir, kırılması kolay değildir, güçlü bir anti-patlatma kuvveti, güçlü darbe dayanımı, güçlü yırtılma direnci ve güçlü çekme kuvveti vardır ve kutu ambalajının yerini alabilir.

Büzülme oranı büyüktür ve ürün, ısıyla büzülmeden sonra sıkıca sarılabilir. PE düz geçişli torba (torbanın her iki ucundaki açıklık) ısıyla büzülüyorsa, açıklığın uçları eşyayı kaldırabilir ve kolay kullanım için 15 kg'lık bir ağırlığa dayanabilir.

Bir çift:PE streç Film Sonraki:Nem geçirmez Streç Film

Sorgulama