Jumbo Rulo Streç Film

Jumbo Rulo Streç Film

Shenzhen Chengxing Ambalaj ve Malzeme Co, Ltd en iyi jumbo rulo streç film üreticilerinden biridir, fabrikamızdan ucuz jumbo rulo streç film almak hoş geldiniz. Hızlı Ayrıntılar Malzeme: PE Tipi: Streç Film Kullanımı: Ambalaj Filmi Özellik: Nem Dayanıklı Sertlik: Yumuşak İşleme ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Jumbo Rulo Streç Film

Özellikler:

1)% 100 hammaddeden üretilmiştir

2) pürüzsüz nem geçirmez

3) Yüksek gerginlik kuvveti, iyi çekme mukavemeti ve uzama delinme direnci

4) ev, ofis ve endüstriyel kullanım için geçerli

5) Yüksek mukavemet, yüksek çekme oranı

6) Anti-delme, güçlü yırtılma direnci;

7) Daralan bellek süren;

8) Kendinden yapışkanlı performans sabit ve güvenilirdir;

9) Yüksek şeffaflık

10) toksik olmayan, çevre koruma, nem geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez ve korozyona dayanıklı.


Avantajları

1. Ürün ambalajı için ambalaj filminin kullanımı, kullanım maliyetini etkili bir şekilde azaltabilir. Sarma filmi, orijinal kutu ambalajının sadece yaklaşık% 15'ini, ısıyla daralan filmin yaklaşık% 35'ini ve karton ambalajın yaklaşık% 50'sini oluşturur. Aynı zamanda, çalışanların emek yoğunluğunu azaltabilir, paketleme verimliliğini ve ambalaj kalitesini arttırabilir.

2. Birincil koruma, ürünün yüzeyinin korunmasını sağlar, toz, yağ, nem, su ve hırsızlık sağlamak için ürünün çevresinde çok hafif, koruyucu bir görünüm oluşturur. Sarma film paketinin paketlenmiş ürünleri eşit şekilde gergin hale getirmesi ve eşit olmayan kuvvetin neden olduğu hasarı önlemesi özellikle önemlidir. Bu geleneksel paketleme yöntemlerinde (paketleme, paketleme, bant, vb.) Geçerli değildir.

Bir çift:Çift taraflı bant Sonraki:Makine streç Film

Sorgulama