Mini Streç Film

Mini Streç Film

Mini LLDPE Stretch Film, temel malzeme olarak yüksek kaliteli LLDPE ve yüksek kaliteli yapışkanlaştırıcılar ile yapılır. Isıtılır, ekstrüde edilir, dökülür ve daha sonra soğutulmuş merdanelerle soğutulur. Güçlü tokluğa ve yüksek esnekliğe sahiptir.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün tanıtımı

Mini LLDPE streç film, alt tabaka olarak yüksek kaliteli LLDPE kullanır ve yüksek kalitede bir yapışkanlaştırıcı ekler. Isıtılır, sıkılır, dökülür ve daha sonra bir soğutma silindiri ile soğutulur. Güçlü tokluğa ve yüksek esnekliğe sahiptir. Tokluk, yüksek elastikiyet, yırtılma direnci, yüksek viskozite, ince kalınlık, soğuk direnç, ısı direnci, basınç dayanımı, toz geçirmez, su geçirmez, tek taraflı yapıştırma ve çift taraflı yapıştırma avantajlarına sahiptir. Yaygın kağıt, lojistik, kimyasal, plastik hammadde, inşaat malzemeleri, gıda, cam ve benzeri kullanılır.


Avantajı:

Streç film paketleme, ürünleri birleştirmek, birleştirmek ve paletlemek için kullanılan ana yöntemlerden biridir. Streç film, palet yükünü korumanın ve kir ve nemden korunmanın basit ve etkili bir yoludur ve önemli ve etkili bir yoldur.


Gerilmiş film yüksek mukavemet ve yüksek elastikiyete sahip olduğundan, mükemmel delinme direnci ve yırtılma direncine sahiptir. Çemberleme nedeniyle parçalara zarar gelmesini önleyebilir. İyi gevşek, yağmura, toza ve hırsızlığa karşı etkilidir. Herhangi biri için uygundur. Malların şekli, malları dağılmadan iyi yerleştirilmiş halde tutabilir ve taşıma sorunlarına yol açabilir.


Ortak Ürün Özellikleri :

Temel malzeme

LLDPE

Kalınlık

20mic

Özel ağırlık

0.919gr / cm3

Polimer

LLDPE

uzama

300%

Film Genişliği

380mm

Rulo uzunluğu

300m

Çekirdek uzunluğu

76mm veya 50mm

Renk

beyaz, siyah, renk özel olabilir

Paketleme ve kapasite

Kesinlikle değil, müzakere edilebilir


Nakliye ve paketleme

Tüm nakliye ve paketleme konularında karar verilmeden önce pazarlık yapılabilir. Bu aynı zamanda size tatmin edici bir hizmet sunmak içindir, çünkü eğer tek taraflı karar verirsek, size saygılı olmaz, bu yüzden ilgileniyorsanız, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Gezinme çubuğunda bizimle iletişime geçin, uygunsa şahsen gelebilirsiniz.Bir çift:Açık teyp Sonraki:PE sarılmak şal satıcı

Sorgulama