Streç Film Palet sarma yüksek kalite

Streç Film Palet sarma yüksek kalite

PE Streç Film Shenzhen Chengxing ambalaj ve Malzeme Co., Ltd Şti en iyi manuel streç film üreticilerinden, ucuz manuel streç film bizim fabrikadan almak için hoş geldiniz biridir. Hızlı Ayrıntılar malzeme: LLDPE, % 100 bakire ham madde türü: Film kullanım şal: Ambalaj Film özelliği: nem...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Avantajları:

1. palet otomatik olarak konumlandırma, içine beslemeleri çeker film bir konveyör vardır, film sarar, filmin düzgünleştirir keser ve tamamen insansız.

2. ürün palet üzerinde sıkı kaydırılmasına sarmal kol kullanın ve palet ürün tam olduğundan emin olmak için Döndürülmüş gerekmez.

3. otomatik kapak makine, üst paket otomatik olarak tamamlanabilir.

4. tam bir çit güvenli kullanımı sağlamak için yükleyin.

5. Otomatik Sarma Makinası en düşük maliyet ve yüksek verimlilik vardır.

6. Otomatik Sarma Makinası tarafından paketlenmiş ürünler ürün yüzey aşınma azaltmak, sızdırmazlık özelliği geliştirmek ve depolama ve nakliye için-ürün kolaylaştırmak.

7. paket ürün sadece güzel bir görünüme sahip ama aynı zamanda nem, toz, pas, Anti-aging ve kaza sonucu hasar iyi özelliklere sahiptir.


Uygulama

Tam Otomatik sarma makinesi yaygın olarak kullanılan yüksek kaliteli zemin, plaka, alüminyum alaşım, ahşap şerit, plastik çelik profil, metal boru, bar, C-şekilli çelik, tavan plakası ve diğer bar şeklinde dış ambalajın, borulu ve ürünleri şerit.


Özellikleri

İnce, maliyet-etkin, şeffaf, Çift taraflı yapıştırıcı, toksik olmayan, tatsız, kasa,

İyi gerilme gücü, güçlü geri çekilmesi kuvvet, yüksek şeffaflık, iyi delinme direnci, iyi self-adhesiveness, düşük yakıt tüketimi ve kullanımı kolay.

Bir çift:Shrink Wrap Renkli Pe Kargo Koruma Ambalajı En İyi Kalite Sonraki:Çin Stretch Film

Sorgulama