Nem geçirmez Streç Film

Nem geçirmez Streç Film

Palet Streç Film Shenzhen Chengxing ambalaj ve Malzeme Co., Ltd Şti en iyi manuel streç film üreticilerinden, ucuz manuel streç film bizim fabrikadan almak için hoş geldiniz biridir. Hızlı Ayrıntılar malzeme: LLDPE, % 100 bakire ham madde türü: Film kullanım şal: Ambalaj Film özelliği:...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Malzeme: LLDPE, % 100 bakire hammadde

Türü: Şal Film

Kullanım: Ambalaj Film

Özellik: Nem geçirmez, nem geçirmez

Sertlik: yumuşak

İşleme türü: döküm

Saydamlık: şeffaf

Menşe yeri: China(Mainland)

Marka adı: OEM

Model numarası: B2

Marka: OEM

Geçerli alanı: Lojistik; endüstrisi, makine

Çekirdek: kağıt çekirdek

Çekirdek boyutu: 2 inç veya 3 inç

HS kodu: 3920109090

Sertifika: ISO SGS BV CTI

Renk: şeffaf

Ürün adı: Çin fabrika üreticisi LLDPE kaydırma film


Açıklama

Streç sarma film (film sarma, olarak da bilinir) içe aktarılan doğrusal düşük yoğunluklu polietilen (LLDPE) ile yapılır. Ürünün iki dizi ayrılmıştır: elle kurmalı film ve makine film sarın. Güçlü kuvvet, yüksek şeffaflık ve iyi delinme direnci geri çeker iyi gerilme özellikleri avantajları vardır. Bu ürünlerin toplu ambalaj veya palet Ambalaj malların için kullanılıp kullanılmadığını, çok nem, toz, emek, verimlilik ve maliyet azaltma elde edebilir. Film dökme palet ambalaj içinde yaygın olarak kullanılır.

Streç ambalaj unitizing, donatılacak ve ürünler paletleme birincil yöntemidir. Başka bir paketin aynı maliyetle aynı avantaj sunar. Streç film palet yüklemeleri korumak ve kir ve nemi önlemek için basit ve etkili bir yoldur.

Bir çift:Rekabetçi fiyat streç film Sonraki:Palet streç Film

Sorgulama