Bopp Yapışkan Bant Su Akrilik Popüler Çin

Bopp Yapışkan Bant Su Akrilik Popüler Çin

Shenzhen Chengxing Ambalaj ve Malzeme Co, Ltd en iyi renk bant üreticilerinden biridir, fabrikamızdan ucuz renkli bant ithal hoş geldiniz. Hızlı Ayrıntılar Malzeme: BOPP Kullanımı: Karton Sızdırmazlık Yapıştırıcı Tarafı: Tek Taraflı Yapıştırıcı: Akrilik Yapıştırıcı Türü: Basınca Duyarlı Özellik: Su geçirmez ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları
Kasetin tipi ve özellikleri için, ihtiyaçlara ve özel koşullara göre seçmeliyiz. Kaseti kullanırken, kaseti menderes veya sünme yapmayın. Silindiri tutun, dikey silindir esnek ve gerginlik orta. Güneş ve yağmurdan kaçınmak için bant depoda saklanmalıdır. Temiz ve kuru tutmak için asit ve alkali yağının organik çözücüsüyle temas etmesi yasaktır. Üstelik, bant bir rulo halinde yerleştirilmeli, katlanmamalı ve depolama süresi çok uzun olduğunda her çeyrekte bir kez çevrilmelidir.
S: Film PE ve PVC arasındaki farkı nasıl ayırt edersiniz?

C: En basit olanı renge göre ayırt edilebilir. Şeffaf PE PE nispeten zayıf, PVC'nin şeffaflığı daha iyidir; PE'nin çekme kuvveti PVC'ninkinden daha küçüktür.S: Kokusuz plastik bir banda ihtiyacım var. Ne yapmaya ihtiyacım var?

C: Sarılmak filmin kokusu olgunlaşma süresi ile ilgilidir. Koku yoksa, depoda 2-3 hafta saklanmalıdır. 


S: Sarılmak film genellikle nasıl paketlenir?

A: Bir renk kutusunda paketlenebilir ve renk kutusu üzerinde logo ve desen basılabilir. Testere dişi ve terlik kullanım kolaylığı için de kurulabilir.
Teyp alımları

Yapıştırılacak yapışkanın mikro gözenekliliği göz önüne alındığında, yapışkan bandın yapışkan etkisi yapışkan bandın yüzeyindeki yapışkanın nemidir ve yapışkan bandın yapıştırıcısından sonra yapıştırıcıya sızdıktan sonra hızla kurutulur. Böylece yapışkan bant yapıştırıcının bir parçası haline gelir. Bu nedenle, istenen yapıştırıcının yüzeyinin mikro gözenekliliği, bandın seçimi için çok önemlidir. Diğer yandan, yapışkanın bant yüzeyinde dikkate alınması gerekmektedir. Genellikle tam olarak kurutulduktan sonra bir ruloda tamamlanmalıdır. Yapışkan bant çok nemliyse, bant kendiliğinden sıkıca yapışacaktır, kullanıldığında açmak zordur ve bazıları bile kullanamayabilir.


Bir çift:Pişirme için Pe Cling Film Şeffaf Pe Cling Film Sonraki:Stretch Film Fabrikası Direkt Lldpe El Streç Filmi Çözgü Filmi

Sorgulama